Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

Autorizovaní pro prodej:
Strongflex silentbloky
K&N Air filters
Autorizovaný prodejce K&N
AEM Air Intakes
www.bilstein-tlumice.cz
www.braid.cz

Koni tlumiče, podvozky a jejich nastavení

Koni Special Active
Tlumiče s automaticky nastavitelnou tuhostí tzv. adaptivní tlumič, který dle povrchu silnic přizpůsobí tlumení z komfortu do sportovního tlumení.  (Dříve série FSD)

Koni STR.T
Sportovní tuningové tlumiče Koni STR.T nastavené od profesionálů z Koni dají každému na silnici pocit jistoty ze sportovní jízdy. Buďtě si jisti skvělou reakční schopností těchto sportovních tlumičů.

Koni Sport
Sportovní tlumiče s možností nastavení tlumení.

Koni Special
Koni Special jsou tlumiče s možností změny nastavení tlumení.

Koni Sport Short
Speciální sportovní tlumiče se zkrácenou pístnicí a možností nastavení tlumení.

Koni Sport Kit
Sportovní tlumiče s natsavitelnou tuhotí a snížené pružiny H&R. Sport Kit nabízí možnost změny nastavení tuhosti a snížení těžiště auta pro milovníky vysokých rychlostí a dynamického jízdního stylu.

Koni STR.T Kit
Sportovní tlumiče a snížené pružiny H&R. STR.T sportovní tlumiče nastavené od profesionálů z Koni dají každému na silnici pocit jistoty ze sportovní jízdy tlačené do limitu. Buďtě si jisti extrémně rychlé reakční schopnosti těchto sportovních tlumičů.

Koni HT Raid, HT Raid-Active, HT-Active a Koni Heavy Track
OFF-road, Allroad tlumiče s nastavitelnou změnou tuhosti pro SUV a Off-road automobily.

Koni Classic
Koni Classic tlumiče s moderní technologií pro klasické historické automobily a autoveterány z 40., 50. a 60.let. Mají stejné vynikající vlastnosti jako Koni Special pro moderní automobily, ale s tradičním retro "okřídleným" logem. Classic jsou tlumiče, které lze namontovat namísto původních, seriových tlumičů OE.

Schéma nastavení jednotlivých sérií